Gösterilen sonuç sayısı: 6

Sırala:

Vücudun her yerini saran deri her an farklı şartlara ve müdahalelere maruz kalır. Bedende bulunan herhangi bir organ kadar önemli ve değerli olan derinin bakımı ve sağlıklı olması da o kadar önemlidir. Cilt canlı olduğundan ve sürekli kendini yenilemesi gerektiğinden düzenli olarak bakımı yapılmalıdır. Bunun için de cilt bakım ürünleri kullanılmalıdır. Düzenli olarak makyaj yapmak ya da yapmamak cilt bakım rutini için önemli değildir. Ancak günlük hayatta sık makyaj yapan ya da mesleği gereği yüzüne işlem yaptırmak durumunda kalan kişilerin cilt bakımı ve vücut bakımına daha çok dikkat etmesi gerekir. Sürekli olarak dış ortamdan kimyasallara maruz kalan ciltte ileriki yaşlarda leke, kırışıklık ve sarkma olmaması için en iyi cilt bakım ürünleri kullanılmalıdır.

En iyi cilt bakım ürünleri Bodivi’de!

Doğal Cilt bakım ürünleri ile cildinize özen gösterirken mümkün olan en doğal ve zararsız içerik kullanılmak gerekir ve en doğal cilt bakım ürünleri Bodivi’de! Yiyeceğiniz besinleri seçerken nasıl ki organik ve zararsız ürünler tercih ediyorsanız aynı şekilde cildiniz için de en sağlıklı cilt bakım ürünleri seçmelisiniz. Doğal Cilt bakım ürünü içerisinde deri altında birikinti yapmayacak ya da belli bir süre sonra cildin yapısını bozmayacak bileşenlerden oluşması önemlidir.

Düzenli cilt bakımı yapmak ve cildi nemlendirmek sürekli olarak zinde görünmenize de yardımcı olur. Özellikle çeşitli cilt problemleri olan kişilerin sağlıklı ve organik cilt bakım ürünleri kullanması cilt problemlerini azaltır. Kuru cilt tipi, karma cilt tipi ya da yağlı cilt tipi için farklı ürünler seçilerek cilt bakımı ona göre yapılmalıdır. Hassas cilt bakım ürünleri kategorisinde başarılı çalışmalar imza atmış Bodivi markası Soil Association organik sertifikasına sahip cilt bakım ürünleri üretme konusunda oldukça başarılıdır. Gün içerisinde cildinizi yoran şartların etkisini cildinizin üzerinden alarak daha dinlenmiş ve güzel bir cilt sunan ürünler üretir.

Organik ve Doğal Cilt Bakım Ürünleri

Cilt bakım ve temizleme işlemleri yaparken cildi yağdan ve kalıntılardan arındırmak akne ve sivilce oluşumunu da % 70 oranında azaltır. Organik cilt bakım ürünleri ya da kimyasal içermeyen doğal doğal cilt bakım ürünleri bu konuda oldukça başarılıdır. Soil Association organik sertifikasına sahip cilt bakım ürünleri etkili olup kısa sürede netice almanızı sağlar. Cilt için en iyi cilt bakım ürünleri ile temizledikten sonra rahatlatıcı vücut bakım yağı ya da tazeleyici ve canlandırıcı krem ile nemlendirmek gerekir. Kuru ciltler kırışıklık oluşumuna ve yaşlanmaya daha yatkındır. Kırışıklık dışında düzenli olarak nemlendirilmeyen ciltler bir süre sonra pul pul dökülmeye başlar. Bu görüntü makyaj yaptığınızda daha da belirgin hale gelir. Yüzünüz için kullanacağınız Bodivi cilt bakım ürünleri düzenli kullanımda cildinizi ihtiyaç duyduğu vitaminlerle besler.

Günün her vaktinde cildi yüz temizleme jeli ya da arındırma köpüğü kullanarak arındırmak ve ardından cildi doğru bir şekilde nemlendirmek yüzyıllardır kullanılan güzellik sırlarından biridir. Bodivi ürettiği kimyasal içermeyen cilt bakım ürünleri ile bu sırra farklı bir boyut kazandırıyor. Arındırılmayan cildin yaşlı ve sağlıksız görünümünü kimyasal içermeyen cilt bakım ürünleri ile yerini sağlıklı bir cilde bırakmasına da yardımcı oluyor. Cilt bakım ürünü bileşenlerini bir araya getirirken Soil Association organik sertifikasına uygun içerikler seçmesi cildiniz için en iyisini düşündüğünü de gösteriyor.

Bodivi kimyasal içermeyen doğal cilt bakım ürünleri konusunda uzun süre araştırma yaparak sizlere en sağlıklı cilt bakım ürünlerini sunuyor. Yüz, vücut, ayak gibi özelleştirilmiş bakım ürünleri üreterek cildinizin taze ve canlı bir şekilde görünmesini sağlıyor. Besleyici ve nemlendirici el ve vücut kremi başta olmak üzere hücre yenilenmesini destekleyen ürün içerikleri üretiyor. Doğal ve organik güzelliğe sahip olmak isteyenlerin tercihi olan Bodivi sadece yüz bakımında değil el ve ayak ile vücut bakımında da oldukça başarılı ürünlere sahip. Besleyici ve nemlendirici el ve vücut kremi, onarıcı ve rahatlatıcı topuk balmı, doğal kolonya, vücut ovma kremi, saf soğuk pres organik yağ, sıvı kastil sabunu gibi çok sayıda farklı form ve içerikte ürünler üretiyor. Bodivi % 100 cruelty free cilt bakım ürünleri ürettiğinden doğal yaşamı koruma ve destekleme konusunda da oldukça başarılı. Bodivi doğal cilt bakım ürünleri hayvanlar üzerinde deney yapmadığından üretim aşamasında hiçbir canlıya da zarar vermemiş oluyor.

Başa Dön
Sepete eklendi
Sepet
Kapat

Sepetinizde ürün bulunmuyor.